Cactus Rege Après & Ski Bar

Štýlová chata v malebnom údolí Regetovky je ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj v prekrásnom horskom prostredí.

Ubytovacie zariadenie Cactus Rege Après & Ski Bar sa nachádza v tichej lokalite, len 500 metrov od lyžiarskeho rezortu. Ponúka vám izby zariadené v horskom štýle, reštauráciu, saunu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Chata je celá z dreva a má jednoducho zariadené izby a apartmány. Relaxovať môžete na terase alebo sa môžete zabaviť pri šípkach alebo biliarde.

Ponuka ubytovania pozostáva z dvoch apartmánoch, dvoch 3-lôžkových turistických izbách, jednej 4-lôžkovej turistickej izby a samostanej chaty Snežienka pre maximálne 10 ľudí.
Apartmány

Ponúkame Vám na prenájom 2 apartmány (24 m²). Každý z nich ma kapacitu maximálne pre 4 osoby.

Vybavenie apartmánu

1x manželská posteľ, 2x jednolôžková posteľ v podkroví, balkón, výhľad do záhrady, rádio, satelitné kanály, TV s plochou obrazovkou, pracovný stôl, kúrenie, šatníková skriňa/šatník, vaňa, sušič vlasov, uteráky, osušky, bezplatné toaletné potreby, WC, kúpeľňa, chladnička, dvojplatnička, rychlovarná kanvica, služba budenia.

Turistické izby

Ponúkame Vám na prenájom 2 trojlôžkové (12 m²)  a 1 štvorlôžkovú izbu (15 m²). Izby sú zariadené v horskom štýle

Kúpeľňa je spoločná a nachádza sa na chodbe.

Vybavenie izieb

poschodové postele, pracovný stôl , šatníková skriňa/šatník, spoločná oddelená kúpeľňa pre dámy a pánov , WC , uteráky, osušky, výhľad do záhrady, služba budenia

Sauna

Posilnite svoj imunitný systém v našej fínskej saune v prekrásnej prírode v obci Regetovka.

Fínska sauna má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete. Veď saunu vo Fínsku majú ľudia ako u nás obývačku.

Máme

ZATVORENÉ

z technických príčin. Ďakujeme za pochopenie.
OZNAM
zobraziť všetky akcie